www.sensor - .com               
Asgari Sipariş Tutarı 200 TL'dir                                                                     info@sensor-turkiye.com
 

 

Ürünlerimiz
üst menü

Biz Kimiz

  1983 yılında Yalçın ENERJİK tarafından şahıs şirketi olarak elektrik piyasasında faaliyet göstermeye başlayan firmamız 1998 yılında YALÇIN OTOMASYON LTD.ŞTİ. olarak Elektrik sektöründe yerini almıştır.

     Firma çalışma hayatına başladığı tarihten itibaren sürekli kendini yenileyerek hızlı bir şekilde gelişmiştir. Merkezimiz olan İstanbul Şişhane'de ve Perpa Şubemizle faaliyet göstermektedir. Projeleriniz hayata geçirilirken YALÇIN OTOMASYON'dan beklediğiniz tüm titizlik, doğru iş ve zamanında teslim sorumluluklarımızın, azami bilinciyle hareket etmekteyiz. Her projede kendi özgün koşullarına ve kurallarına sadık kalınarak, çalışmalar planlanmakta ve hayata geçirmekteyiz.

     Firmamız sektörde lider olmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı hedef edinmiştir. 30 yılı aşkın tecrübemiz ile kurulduğu günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli girişimcileriyle birlikte birçok yenilikler ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeline sahip olarak, elektrik sektöründe yer alan bir çok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.

   Firmamız 2004 den beri otomasyon malzemeleri ithalatı yapmakta ve ürün çeşitlerine hergün bir yenisi eklemektedir. Amacımız daha iyi hizmet verebilmek için değişen teknolojiyi en iyi şekilde takip edip, teknik bilgimizle birlikte en kısa sürede istenilen malzemeyi uygun şartlarda tüketici veya  bayilere sunmaktır.

   

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Saat